O nas

Łukasz Jankowski

Reżyser, Operator filmowy, Montażysta filmowy

Zadebiutował realizując klip dla Kazika do utworu „Oddalenie”. Ten projekt otrzymał kilka nagród . Od tego czasu zrealizował kilkaset krótkich form filmowych - teledysków, spotów reklamowych, animacji. Ma na swoim koncie muzyczne filmy dokumentalne . Jego „ Podróż na Wschód „ była prezentowana na festiwalu Nowe Horyzonty. Większość jego realizacji to produkcje komercyjne, ale współpracuje też przy projektach niskobudżetowych, szczególnie związanych ze sztuką, czy też budujących świadomość społeczną.

Angelina Janas – Jankowska

 Kostiumograf, Stylista, Wizażysta

Współpracuje z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Teatrem Scena Wspólna w Poznaniu oraz współtworzy studio filmowe Lukinofilm. Projektuje i tworzy nietypowe formy
przestrzenne. Kostiumy jej autorstwa są prezentowane w kilku spektaklach teatralnych i podczas festiwali. Pracuje również jako specjalista od wizerunku, realizując komercyjne projekty filmowe i inne związane z reklamą.

Damian Borejko

Operator, Fotograf

Absolwent School of Form na kierunku Projektowanie Komunikacji. Od pierwszych lat studiów pracuje na planach filmowych i realizuje projekty wizualne. Poza relizacjami komercyjnymi na koncie ma także projekty artystyczne zrealizowane m.in. dla Malta Festival Poznań i Short Waves Festival. W pracy stawia na autentyczność i wzbudzanie emocji.

Łukasz Gulczyński

Realizator dźwięku

Dźwiękowiec, nie tylko Terenowy z napędem 4x4. Nagrywa, montuje, oczyszcza, zwalnia, przyspiesza, synchronizuje, tworzy, polepsza, dopieszcza. Z LukinoFilm związany od 2017.

Zaufali nam: